Pri príležitosti spustenia môjho prvého e-shopu vás chcem obdarovať malým darčekom:

Všetci, kto sa zastavíte pri mojom stánku na Sashe v Tržnici 22. až 24. marca, dostanete žreb do súťaže o jeden z troch darčekových poukážok v hodnote 50 Eur.

Žreb dostanú naozaj všetci: netreba nič kúpiť,*, nemusíte nič lajkovať, ani nikam sa zaregistrovať. Nezbieram mailové adresy, telefónne čísla ani followerov na Instagrame, dokonca ani usmievať sa nemusíte ak nemáte takú náladu :) Úplne stačí, ak sa zastavíte pri mojom stole a pozdravíte. Dostanete žreb s poradovým číslom, a to, či ste vyhrali, môžete jednoducho overiť od utorka 28. marca, kedy na mojej webstránke a v Žurnáli na Sashe.sk zverejním čísla troch výherných žrebov.

Držitelia výherných žrebov ma potom môžu kontaktovať ľubovoľnou elektronickou formou (Sashe pošta, e-mail, FB, IG) alebo ma zastaviť v meste počas venčenia psa :) Po overení žrebu obdržia darčekovú poukážku v hodnote 50 €, ktorú môžu uplatniť pri objednávke na mojom e-shope.

Vidíme sa na Sashe v Tržnici, už sa na Vás teším! :)

*Ako poďakovanie za nákup dostanú všetci, kto aj niečo pekné zakúpia, extra žreb za každých začatých 100 eur nákupu.


- English version -

To celebrate the launch of my first e-shop, I want to present you with a small gift:

Everyone who stops by my stand at “Sashe v Tržnici” from March 22 to 24 will be entered into a draw for one of three gift vouchers worth 50 Euros.

You don't need to buy anything*, you don't need to like, follow or register anywhere. I don't collect email addresses nor phone numbers, and you don't even have to smile if you're not in the mood :) Just stop by my table and say hello. You will receive a lottery ticket with a serial number, and you can easily check whether you have won from Tuesday, March 28 onwards, when I will publish the numbers of the three winning lottery tickets on my webshop and in the Journal on Sashe.sk.

The winners can then get in touch via any digital channel available to them (Sashe mail, e-mail, FB, IG) or stop me in the city while walking the dog :) After their tickets have been verified, they will each receive a €50 gift voucher, which they can redeem at my e-shop.

So please don't hesitate and pay me a visit at “Sashe v Tržnici”, I'm looking forward to seeing you! :)

*While not necessary, if you decide to buy something, you will receive extra tickets based on the purchase price.