Ponuka šperkov vyrobených na mieru

Zaujal Vás autorský rukopis značky JMJ, no túžite po niečom špecifickom, čo ste na e-shope nenašli? Nižšie som zhrnula zopár možností výroby na mieru.

Ak Vás niektorá opcia osloví, prosím neváhajte ma kontaktovať:

  • cez kontaktný formulár, ktorý nájdete na konci tohto článku
  • priamo cez e-mail na adrese juhaszmartajewelry@gmail.com
  • alebo zarezervovaním termínu na osobné stretnutie, videohovor poprípade telefónny hovor, pod týmto odkazom.
     


Šperky z 14k a 18k zlata
Všetky šperky z aktuálnych kolekcií Vám viem zhotoviť aj z 14 a 18 karátového zlata, aj keď tieto rýdzosti momentálne na e-shope nie sú na výber.

Modifikácie šperkov z JMJ kolekcií
Inšpiroval Vás štýl niektorej kolekcie alebo niektorého šperku z aktuálnych kolekcií, ale chýba tomu niečo, aby to bolo “ono”.
Príklady modifikácií: vytvoriť piercing z dizajnu náušníc alebo retiazku na nohu z dizajnu náhrdelníka. Prispôsobiť dizajn prsteňa vytvorením širšej/užšej verzie alebo zmenou povrchovej úpravy šperku. Vyrytie textu na šperk/personifikácia, predaj nepárneho počtu náušníc alebo mix náušníc iných štýlov, a pod.

Opravy a kópie šperkov zo starších kolekcií
Ak ste napr. stratili kus náušnice, viem vyrobiť podobný kus, aj keď sa jedná o dizajn zo štaršej kolekcie, ktorú už v ponuke nemám.
Zapáčil sa Vám starší dizajn značky JMJ? V rámci zákazkovej výroby si môžeme prediskutovať vytvorenie podobného kusu.

Spracovanie prineseného materiálu
Máte doma starý šperk zo zlata či striebra, ktorý v danej podobe už nosiť nechcete, ale kvôli citovému vzťahu sa šperku vzdať nemienite. Jedna možnosť je daný šperk zataviť a z materiálu vyrobiť nový šperk v dizajne JMJ, ktorý budete nosiť s radosťou.
Rovnako v prípade drahokamov, polodrahokamov a iných minerálov. Ak vlastníte kamienok, ktorý by ste rád nosili formou šperku v dizajne JMJ.
V prípade zákaziek kde pracujem s prineseným materiálom s duševnou hodnotou, môžem pripraviť aj fotodokumentáciu “premeny”.

Klasická zákazková výroba
V prípade záujmu o naozaj individuálny projekt, či sa jedná o jeden šperk, kolekciu šperkov alebo iný špeciálny objekt vytvorený aplikovaním tradičného zlatníckeho remesla viem ponúknuť intenzívnu spoluprácu s klientom, kde dizajn formujeme počas spoločných sedení skĺbením vízie klienta s umeleckým rukopisom značky JMJ.
Takéto projekty zvyčajne trvajú mesiace nie týždne, od prvotného kontaktu, cez prototypovanie a obstarávanie prípadných špeciálnych materiálov, až k finálnemu výsledku, preto v prípade záujmu je ideálne iniciovať kontakt čím skôr pred očakávaným dátumom ukončenia projektu.

Príprava hodnotných darčekov
Ak máte záujem o vytvorenie jedinečných a hodnotných darčekov na firemné akcie alebo rodinné oslavy, viem Vám vytvoriť balíček na mieru.
- Možnosť gravírovania, špeciálne darčekové balenie, certifikát s pridaním vášho loga resp. textu.
- Konzultácia požiadaviek, návrh vhodných riešení a výroba prototypov pre schválenie finálnej podoby je samozrejmosťou.
- Flexibilný prístup, v závislosti od parametrov objednaných šperkov rýchle vybavenie.
- Referencie a minimálnu hodnotu objednávky poskytnem záujemcom na dotaz.

Vyhradzujem si právo odmietnuť zákazky ktoré sú v rozpore s mojimi estetickými alebo etickými hodnotami.

Zostať v kontakte